Urządzenia Whirlpool współpracują z Apple Watch

Jakub Kornacki
Urządzenia Whirlpool współpracują z Apple Watch

Urządzenia AGD marki Whirlpool Corporation jako pierwsze na świecie zyskają możliwość współpracy z inteligentnymi zegarkami Apple Watch. Udogodnienia zapewnią użytkownikom możliwość zdalnego komunikowania się z piekarnikami, pralkami czy suszarkami.

0

Whirlpool Corporation, jako pierwsza marka na świecie produkująca sprzęt AGD, nawiązała współpracę z marką Apple - producentem inteligentnych zegarków. Kompatybilność z Apple Watch w wybranych urządzeniach marki Whirlpool zostanie niebawem wprowadzona. Producent podkreśla, że początkowo funkcjonalność tą zyska łącznie 20 produktów, w skład których będą wchodziły inteligentne piekarniki, pralki czy suszarki.

zdjecie1

Nawiązanie współpracy pomiędzy tymi firmami znacznie rozbuduje funkcjonalność urządzeń marki Whirlpool. Dzięki niej użytkownicy będą mogli zdalnie komunikować się z urządzeniami AGD. Podczas nieobecności w mieszkaniu domownicy będą mogli sprawdzić aktualny stan pracy poszczególnych urządzeń.

zdjecie2

Wprowadzanie intuicyjnej technologii i funkcjonalności do kategorii urządzeń, które pomagają wyeliminować problemy związane z wykonywaniem domowych obowiązków jest jednym z naszych głównych celów, ponieważ zależy nam na wprowadzaniu innowacji w zakresie inteligentnego domu. Nasi konsumenci są wymagający i oczekują, że ich urządzenia będą działać mądrzej, a nie w coraz bardziej skomplikowany sposób. Dzięki nowej współpracy z Apple zwiększamy możliwości użytkowników w zakresie interakcji z ich urządzeniami w nowy i wygodny sposób – powiedział Brett Dibkey, wiceprezes marki i strategii Whirlpool
Corporation w Ameryce Północnej.

Bogatą gamę urządzeń AGD marki Whirlpool znajdziesz tutaj.

Źródło: Whirlpool Corporation, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.