Urządzenia Yamaha MusicCast z dostępem do Tidal i Deezer

Jakub Kornacki
Urządzenia Yamaha MusicCast z dostępem do Tidal i Deezer

Wszyscy użytkownicy nowych, zaawansowanych systemów muzycznych typu multiroom Yamaha MusicCast będą mogli od teraz skorzystać z dostępu do serwisów muzycznych i rozrywkowych Tidal oraz Deezer.

0

Dostęp do internetowych serwisów muzycznych i rozrywkowych Tidal i Deezer przeznaczony jest dla użytkowników nowych produktów Yamaha MusicCast, których sprzedaż rozpoczęła się w tym roku. Producent zapowiedział również, że w drugim półroczu planuje aktualizację pozostałych modeli Yamaha MusicCast, wyprodukowanych wcześniej, dzięki czemu one również zyskają dostęp do serwisów Tidal i Deezer.

Bezprzewodowa wszechstronność multiroom Yamaha MusicCast pojawiła się w sierpniu 2015 roku. System ten oferuje możliwość bezprzewodowego strumieniowania plików muzycznych na wszystkich urządzeniach muzycznych w całym domu. Wśród urządzeń kompatybilnych z tym rewolucyjnym systemem znajdują się głośniki bezprzewodowe, soundbary, amplitunery kina domowego, sieciowe wzmacniacze bezprzewodowe, amplitunery hi-fi oraz modele z serii PianoCraft.

Dostęp do serwisów muzycznych Tidal i Deezer jest ogromnym krokiem wprzód ku miłośnikom muzyki. Otrzymują oni bowiem niczym nieograniczony dostęp do ogromnych bibliotek muzycznych, w których znajdują mnóstwo utworów muzycznych. Wszystkie nagrania są dostępne w najwyższej rozdzielczości, co w połączeniu z wykorzystaniem urządzeń Yamaha, będzie gwarantem doskonałego odsłuchu.

Źródło: Yamaha, ADGLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.