Uuni 3: przenośny piec do pizzy

Marek Cekaw
Uuni 3: przenośny piec do pizzy

Majówka w pełni, więc wiele osób wyjedzie poza miasto, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. By zapewnić sobie wyżywienie, można zabrać ze sobą przenośny piec do pizzy Uuni 3.

0

Większość osób spędza majówkę przy grillu, przygotowując na nim mięsa, ryby oraz warzywa. Nie musimy się jednak ograniczać tylko do tych rodzajów posiłków, gdyż współczesna oferta turystycznego sprzętu jest bardzo szeroka i znajdziemy w niej także przenośny piec do pizzy.

Uuni 3 1

Takie urządzenie nazywa się Uuni 3 i pozwala nam w warunkach polowych przygotować smaczną pizzę. Jest to już kolejna generacja pieca, którego poprzedni model pojawił się w sprzedaży w 2016 roku. Urządzenie ma stosunkowo małe rozmiary i zostało wykonane z nierdzewnej stali, wzmacnianej od środka stalową konstrukcją. Dzięki temu jest trwałe, a za sprawą drewnianych uchwytów unikamy poparzenia.

Uuni 3 2

Piec zasilany jest pelletem i może nam przygotować pizzę o średnicy około 32 cm. We wnętrzu znajduje się dodatkowo kamień, który zapewnia równomierny rozkład temperatury i krótszy czas pieczenia, wynoszący około 60 sekund. Oczywiście wykorzystanie Uuni 3 nie musi się ograniczać tylko do pizzy. Równie dobrze piec można użyć do przygotowania mięsa, owoców morza, posiłków wegetariańskich oraz chleba.

Uuni 3 3

Uuni 3 dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 299 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.