V-MODA Crossfade 2: bezprzewodowe słuchawki z dobrym brzmieniem

Marek Cekaw
V-MODA Crossfade 2: bezprzewodowe słuchawki z dobrym brzmieniem

Firma V-MODA zaprezentowała kolejne słuchawki z rodziny produktów Crossfade. Model Crossfade 2 może pracować w trybie przewodowym lub bezprzewodowym i wspiera audio wysokiej rozdzielczości.

0

V-MODA to firma, którą doskonale znamy z wysokiej jakości słuchawek, wyposażonych w możliwość personalizacji. Jej produkty mają bowiem wymienne elementy w postaci nakładek na nauszniki, które użytkownik może zastąpić wybraną przez siebie wersją.

Teraz producent wprowadza na rynek zupełnie nowy model słuchawek, które oprócz nowoczesnego wyglądu, oferują także wysoką jakość dźwięku. Crossfade 2 otrzymał bowiem od Japońskiego Stowarzyszenia Audio certyfikat oznaczający wsparcie dla standardu Hi-Res Audio. Oznacza to, że mogą być używane z odtwarzaczami lub serwisami muzycznymi zapewniającymi utwory w bezstratnych formatach audio.

V-MODA Crossfade 21

Ciekawostką jest to, że Crossfade 2 może pracować w trybie bezprzewodowym lub przewodowym. Wbudowane przetworniki emitują dźwięk w paśmie od 5 Hz do 40 KHz i obsługują źródła emitujące muzykę w rozdzielczości 24-bity/96 kHz. W przypadku trybu bezprzewodowego wykorzystywane są kodeki Qualcomm aptX, dzięki czemu po połączeniu ze źródłem dźwięku korzystającym z technologii bluetooth, uzyskiwana jest jakość muzyki na poziomie płyty CD.

V-MODA Crossfade 22

Słuchawki nie tylko brzmią świetnie, ale są też wygodne. Producent zastosował piankę z pamięcią kształtu, doskonale izolującą użytkownika od hałasów otoczenia, bez konieczności stosowania aktywnego systemu redukcji szumów. Wyposażono je również w mechanizm CliqFold, który pozwala łatwo je złożyć, by zajmowały mniej miejsca w czasie podróży.

Naturalnie nie zabrakło w nich również mikrofonu do rozmów telefonicznych, zaś na przewodzie znajduje się pilot do sterowana muzyką oraz odbierania przychodzących połączeń.

V-MODA Crossfade 2 w zależności od wersji wykończenia dostępne są w cenie 330 i 350 dolarów.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.