VOCOlinc PM2: inteligentny przedłużacz z wbudowanym WiFi

Marek Cekaw
VOCOlinc PM2: inteligentny przedłużacz z wbudowanym WiFi

VOCOlinc PM2 to produkt, który pozwoli nam małym kosztem zwiększyć funkcjonalność domowych urządzeń, umożliwiając zdalne kontrolowanie ich pracy. Jest to bowiem inteligentny przedłużacz elektryczny, wyposażony we własne WiFi.

0

Inteligentny sprzęt domowy jest z pewnością niezwykle funkcjonalny, ale nie ma sensu wymieniać posiadanych już urządzeń tylko po to, by zyskać dzięki temu nieco więcej możliwości. Można ją zapewnić w nieco inny sposób, np. poprzez inteligentne gniazdka elektryczne.

Pozwalają one w całkiem efektywny sposób kontrolować działanie podłączonego do nich sprzętu, a jednym z takich gniazdek jest PM2 firmy VOCOlinc. Nie jest to w zasadzie tylko jedno gniazdko, lecz rozbudowany przedłużacz elektryczny wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji. Na jego pokładzie znajdują się trzy gniazdka służące do zasilania różnego sprzętu oraz trzy porty USB, które mogą nam ładować aparat, telefon czy też inne urządzenie.

PM2 1

PM2 dysponuje także wbudowanym WiFi, który łączy się z domową siecią, umożliwiając zdalną kontrolę podłączonych urządzeń. Dzięki temu użytkownik może nie tylko programować harmonogram ich działania, ale również tworzyć całe sceny, łącząc działanie różnych sprzętów.

Dodatkowym atutem produktu jest współpraca z ekosystemem Apple HomeKit oraz cyfrowym asystentem Google Assistant. Oprócz tego oferuje licznik zużywanej energii, pozwalający zorientować się ile kosztuje nas korzystanie z różnych urządzeń.

PM2 2

VOCOlinc PM2 dostępny jest w cenie 64,99 dolarów.

Źródło: gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.