VW Cool Box: turystyczna lodówka w klimatach retro

Marek Cekaw
VW Cool Box: turystyczna lodówka w klimatach retro

Fani letniego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz kempingów nie mogą się obyć bez odpowiedniej lodówki, która schłodzi im napoje. Ciekawą propozycją w tej materii jest VW Cool Box firmy Monster Factory.

0

VW Cool Box to turystyczna lodówka inna niż wszystkie. Wystarczy tylko spojrzeć na poniższe zdjęcia i już wiemy, że mamy do czynienia z produktem przeznaczonym przede wszystkim dla ludzi młodych, którzy uwielbiają takie pomysły. Sprzęt z wyglądu przypomina bowiem kultowego kampera, czyli Volkswagena T1.

VW Cool Box1

Obudowę lodówki o wymiarach 83,2 x 38 x 45,7 wykonano z nierdzewnej sali, co zapewnia dużą wytrzymałość, ale niestety znacznie podnosi masę, która w tym wypadku wynosi aż 13,8 kg. Na szczęście producent o tym pomyślał, więc lodówka jest na kółkach, zaś do obudowy przymocowany jest solidny uchwyt, który pozwala ciągnąć ją za sobą, niczym walizkę.

VW Cool Box2

Nie jest to jednak lodówka elektryczna, lecz jedynie typowy pojemnik, więc aby pełnił swą funkcję, należy go uprzednio wypełnić lodem. Gadżet nie jest też tani, gdyż kosztuje aż 499,95 dolarów, więc kupią go tylko najwięksi fani Volkswagena.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.