Velis Plus Ariston: elektryczny podgrzewacz wody

Jakub Kornacki
Velis Plus Ariston: elektryczny podgrzewacz wody

Podgrzewacze wody już dawno nie są niezgrabnymi i niebezpiecznymi urządzeniami, które pełnią wyłącznie funkcję użytkową. Velis Plus to nowy model w ofercie producenta Ariston, który jest ergonomiczny i wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne.

1

Elektryczny pojemnościowy podgrzewacz do wody to nowoczesne urządzenie, które jest w stanie w błyskawicznym czasie nagrzać ciepłą wodę. Ariston Velis Plus wykorzystuje innowacyjny system shower-ready, za pomocą którego w niespełna godzinę użytkownik jest w stanie uzyskać ilość wody wystarczającą na co najmniej jedną kąpiel (40 litrów wody o temperaturze 40oC). W porównaniu do tradycyjnych podgrzewaczy, czas przygotowania wody na prysznic został skrócony o 60%. ef1

Podgrzewacz został wyposażony w szereg funkcjonalnych rozwiązań. Jednym z nich jest tryb ECO, który odpowiada za zapamiętanie czasu, w którym domownicy najbardziej potrzebują dużej ilości ciepłej wody. Ariston Velis Plus nagrzeje ją w odpowiednim czasie i w wystarczającej ilości. Straty ciepła skutecznie izoluje pianka poliuretanowa. Producent zastosował ABS, w skład którego wchodzi szereg zabezpieczeń oraz rozwiązań chroniących zdrowie i życie domowników.ef3

Ariston Velis Plus wyposażono w system antyprzegrzewowy, przeciwzamrożeniowy, zabezpieczenie przed uruchomieniem "na sucho" funkcję aktywnej ochrony elektrycznej, której działanie polega na odłączeniu grzałki od zasilania elektrycznego po zakończeniu procesu podgrzewania wody. Samokontrolujący się zestaw diagnostyczny stale kontroluje prawidłowe działanie urządzenia. Obsługę podgrzewacza ułatwia wyświetlacz LED. Produkt charakteryzuje się stylowym, nowoczesnym wzornictwem.

Źródło: Ariston, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

pskrzypek00

Ciekawe ile taki kosztuje.. Ja zdecydowałem się na taki http://www.przeplywowe.pl/c-714/p-16689/ogrzewacz-wody-op2105-21kw-elektryczny-przeplywowy-trojfazowy-k2-electronic-wielopunktowy-cisnieniowy i też jestem z niego zadowolony. Wydaje mi się, że jest bardzo ekonomiczny.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.