ViewSonic na ISE 2017

Jakub Kornacki
ViewSonic na ISE 2017

ViewSonic, światowy dostawca rozwiązań wizualnych zapowiedział swój udział podczas tegorocznej edycji targów ISE. Producent skupił się na produkcji urządzeń prostych w obsłudze i przyjaznych użytkownikom.

0

Wśród nowych urządzeń prezentowanych przez firmę ViewSonic znajdą się projektory Pro8530HDL, LS820, LS830. Pierwsze z urządzeń zostało zaprojektowane przede wszystkim do zastosowania w dużych salach lub aulach, w których proces zarządzania urządzeniem, jego konfiguracja oraz konserwacja mogą okazać się problematyczne. Konstrukcja tego projektora została specjalnie opracowana i dostosowana do niestandardowych warunków.ViewSonic_Pro8530HDL_Left

Zgromadzeni na ISE 2017 będą również mieli okazję zapoznać się z możliwościami projektora laserowego dedykowanego do kina domowego, a także bliźniaczy model do zastosowań profesjonalnych - LS820 i LS830. Obydwa urządzenia należą do projektorów krótkoogniskowych, dzięki czemu mogą osiągnąć projekcję o dużej przekątnej z bliskiej odległości od ściany projekcyjnej.

Wśród urządzeń prezentowanych przez firmę ViewSonic znajduje się również seria inteligentnych wyświetlaczy CDM, a także monitor interaktywny ViewBoard.

Źródło: ViewSonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.