Vivitek DW265: kompaktowy projektor DLP

Jakub Kornacki
Vivitek DW265: kompaktowy projektor DLP

Vivitek DW265 to kompaktowych rozmiarów projektor o niewielkiej wadze, który został zaprojektowany w technologii DLP. Jego parametry oferują możliwość przeprowadzenia wysokiej jakości projekcji w różnych miejscach.

0

Vivitek DW265 jest kolejnym urządzeniem z nowej serii projektorów przenośnych D200. Mobilności sprzętu sprzyjają przede wszystkim kompaktowe rozmiary oraz niewielka waga - 2,6kg. Niestety nowy projektor nie został przystosowany do nawiązania bezprzewodowej współpracy z sygnałami źródłowymi.vivitek-dw265-edu (1)

Vivitek DW265 zastosowano natomiast dwa wejścia HDMI, a także dwa złącza VGA. Dzięki nim projektor może nawiązać współpracę z większością współczesnych urządzeń. Dodatkowo złącze Composite stwarza możliwość podłączenia urządzeń starszej generacji, takich jak np. odtwarzacze DVD.vivitek-dw265-edu (2)

Vivitek DW265 został przystosowany do przeprowadzenia wysokiej jakości projekcji WXGA (1280x800 pikseli) z jasnością 3500 ANSI lumenów oraz przy zachowaniu dynamicznego kontrastu na poziomie 15 000:1. Żywy, realistyczny, a także pełen barw obraz zapewnia zastosowane przez producenta technologia BrilliantColor.vivitek-dw265-edu (3)

Vivitek DW265 jest urządzeniem pozbawionym jakiegokolwiek filtra. Dzięki temu użytkownicy nie muszą obawiać się o koszta związane z eksploatacją, także konserwacją. Producent zapewnia, że zastosowane wydajne źródło światła charakteryzuje się długim okresem żywotności - 10 000 godzin. Wbudowane głośniki o mocy 2 W eliminują potrzebę korzystania z dodatkowego nagłośnienia.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą projektorów multimedialnych marki Vivitek.

Źródło: Vivitek, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.