Vivitek ViewSonic Pro7827HD: projektor kina domowego

Jakub Kornacki
Vivitek ViewSonic Pro7827HD: projektor kina domowego

Vivitek ViewSonic Pro7827HD jest propozycją dla wszystkich kinomanów, którzy preferują oglądanie filmów w domowym zaciszu. Vivitek ViewSonic Pro7827HD wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD i wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Vivitek ViewSonic Pro7827HD został zaprojektowany w technologii DLP, którego sercem jest wydajny procesor DarKChip3, który odpowiada za szybkość działania oraz wyświetlania materiałów. Jednocześnie spełni też on wymagania wszystkich fanów filmów trójwymiarowych, bowiem umożliwia on wyświetlanie obrazu bezpośrednio z odtwarzacza 3D Blu-ray. Nowy projektor multimedialny wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli) z jasnością 2200 ANSI lumenów przy kontraście dynamicznym utrzymanym na poziomie 22000:1.cr1Vivitek ViewSonic Pro7827HD został wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które mają na celu poprawę jakości obrazu i dźwięku. Opatentowana autorska technologia producenta SonicExpert odpowiada za wyraźne i szczegółowe brzmienie, które płynie prosto z wbudowanego 10-watowego głośnika. Takie rozwiązanie eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowego sprzętu audio.cr2

Vivitek ViewSonic Pro7827HD został wyposażony w trzy porty HDMI, dzięki którym do projektora można podłączyć wiele zewnętrznych urządzeń sygnałowych. Wejście HDMI/MHL (Mobile High-Definition Link) umożliwia podłączenie urządzenia mobilnego i wyświetlania z niego dowolnych materiałów. Model oferuje możliwość przesunięcia obiektywu w pionie do 20%. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również funkcję Keystone, dzięki której istnieje możliwość korekcji wyświetlanego obrazu.

Projektor multimedialny Vivitek ViewSonic Pro7827H jest dostępny w sprzedaży w cenie 4519 zł.

Źródło: Vivitek, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.