Vixari: przenośny statyw do aparatów fotograficznych

Marek Cekaw
Vixari: przenośny statyw do aparatów fotograficznych

Zdjęcia wykonywane z ręki nie zawsze mają odpowiednią jakość, dlatego czasem zachodzi konieczność zastosowania statywu. Są to akcesoria dość ciężkie i zajmujące sporo miejsca, a więc trudne w transporcie. Na rynku dostępne są jednak modele znacznie bardziej funkcjonalne, a jednym z nich jest Vixari.

0

Vixari to kompaktowy, w pełni przenośny statyw, którego możemy używać z aparatami cyfrowymi bądź też kamerami sportowymi. Produkt ma bardzo zwartą konstrukcję i złożone zajmuje niewiele miejsca.

Statyw wyposażono w teleskopowe, wykonane z aluminium nogi, które mogą się rozłożyć na długość aż 106 cm. A dzięki odpowiedniej konstrukcji wykonanej z poliwęglanu, urządzenie jest kompatybilne z całą gamą smartfonów, aparatów oraz niewielkich kamer, które można zamocować w specjalnych uchwytach. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i z łatwością można go transportować w torbie.

Vixari1

Zaletą statywu jest wbudowana technologia Bluetooth, umożliwiająca zdalne kontrolowanie migawki aparatu. Dzięki temu użytkownik może fotografować zwierzęta bez ich płoszenia lub wykonywać zdjęcia grupowe.

Vixari2

Produkt pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu. Można go zamówić na stronie Indiegogo w cenie 57 euro. Tam też zapoznacie się ze szczegółami technicznymi nowego statywu.

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.