Vizio prezentuje nowe soundbary z Dolby Atmos

Marek Cekaw
Vizio prezentuje nowe soundbary z Dolby Atmos

Firma Vizio zaprezentowała nową linię soundbarów do systemów kina domowego. W ofercie producenta pojawią się wkrótce trzy modele wyposażone we wsparcie dla technologii Dolby Atmos, które zapewnią nam kinowe wrażenia.

0

Vizio znalazło dla siebie całkiem niezłą niszę na rynku producentów RTV, oferując przystępne cenowo telewizory. Producent ma w swym asortymencie nie tylko coś dla oka, ale również dla ucha. Zapowiedział właśnie trzy zupełnie nowe modele soundbarów z technologią Dolby Atmos.

Topowym modelem w ofercie producenta jest Vizio 46″ 5.1.4 Home Theater Sound System. Wyposażono w go w cztery głośniki skierowane w górę, które odbijają dźwięk od sufitu i zapewniają wrażenie, że otacza widza z każdej strony. Jest także głośnik centralny dla dialogów oraz tylny emitujące dźwięk zza widza. Produkt został też sprzężony z subwooferem zajmującym się emisją niskich tonów.

Vizio1

Oprócz topowego modelu, w ofercie Vizio są jeszcze dwa inne soundbary, mianowicie Vizio 46″ 3.1.2 i Vizio 36″ 5.1.2, oba także wspierające Dolby Atmos. Pierwszy z produktów ma dwa głośniki skierowane w stronę sufitu oraz tylne głośniki przestrzenne, jak również bezprzewodowy subwoofer. Drugi soundbar oferuje osiem kanałów, z czego pięć jest przeznaczonych na dźwięk przestrzenny, łącznie z tylnymi głośnikami, a dodatkowo mamy dwa głośniki emitujące dźwięk w górę oraz bezprzewodowy subwoofer.

Vizio2

Nowe listy pojawią się w sprzedaży już latem tego roku. Ich ceny nie są na chwilę obecną znane, ale producent powinien podać je w najbliższej przyszłości.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.