W Polsce zadebiutują słuchawki dokanałowe Creative HS-660i2

Damian Jaroszewski
W Polsce zadebiutują słuchawki dokanałowe Creative HS-660i2

Firma Creative ogłosiła, że już wkrótce na półkach polskich sklepów pojawią się nowe słuchawki dokanałowe o nazwie HS-660i2. Można ich używać zarówno do prowadzenia rozmów, jak i słuchania muzyki.

0

Słuchawki powstały z myślą o urządzeniach marki Apple, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z nich w połączeniu z innymi sprzętami. Producent zapewnia, że model HS-660i2 oferuje krystalicznie czysty dźwięk. Udało się to osiągnąć, dzięki zastosowaniu komór akustycznych z kanałem ukośny oraz przetworników neodymowych z głębokimi basami.

Poza tym słuchawki są wyposażone w system redukowania niechcianych dźwięków dochodzących do użytkownika z zewnątrz. W zestawie ze słuchawkami znajdują się trzy wkładki douszne w rozmiarach S, M i L (małe, średnie i duże).

Zastosowane w Creative HS-660i2 głośniki o średnicy 9 mm mają pasmo przenoszenia w zakresie od 6 Hz do 23 kHz, impedancję na poziomie 16 Ohmów oraz czułość 106 dB/mW. Z kolei mikrofon oferuje pasmo przenoszenia od 60 Hz do 12 kHz. Słuchawki mają przewód o długości 1,2 metra. Jest on zakończony pozłacaną wtyczką jack 3.5 mm.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek Creative HS-660i2 to 129 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.