Warsztaty zdrowego gotowania Mastercook

Jakub Kornacki
Warsztaty zdrowego gotowania Mastercook

Jesień jest szczególnym okresem, w którym odpowiednie posiłki pozwolą nabrać energii, a także uchronić nas przed rozwijającymi się wirusami i chorobami. 29 października we Wrocławiu, w showroomie Mastercook odbędą się specjalne warsztaty, na których będzie można poznać sekrety zdrowego gotowania.

0

Ciekawe spotkanie, podczas którego będzie można poznać tajemnice zdrowego odżywiania, będzie już drugim z rzędu. Celem nadrzędnym warsztatów będzie przekazanie informacji dotyczących wzmacniania odporności, a także przyszykowanie posiłków, które zapewnią nam odpowiednią dawkę energii na cały dzień. W okresie jesienno-zimowym jest toi szczególnie ważne, ponieważ ten okres roku sprzyja rozwojowi bakterii, chorób i wirusów.

Mastercook

Spotkanie odbędzie się 29 października 2013 roku we Wrocławiu, w showroomie marki Mastercook, który mieści się przy ulicy Żmigrowskiej. Warsztaty poprowadzi znany dietetyk, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Dorota Łapa. Opowie o zasadach kuchni Pięciu Przemian, o podziale produktów oraz ich tematyce. W dalszej kolejności chętni uczestnicy będą mogli przygotować zdrowe pożywienie. Do wszystkiego użyte zostaną oczywiście produkty AGD marki Mastercook.

Źródło: informacja prasowa, Mastercook, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.