WayWay: nowoczesna lampa z ładowarką do smartfonów

Marek Cekaw
WayWay: nowoczesna lampa z ładowarką do smartfonów

Producenci lamp biurkowych, coraz częściej wyposażają je w ładowarki do urządzeń przenośnych. Taką funkcjonalność ma również najnowsza lampa firmy WayWay, którą wyposażono w ładowarkę bezprzewodową.

0

Produkt charakteryzuje się bardzo nietypową konstrukcją, nieco inną od typowych lamp biurkowych. Nie mamy tu więc stałego ramienia, do którego zamocowane jest źródło światła. Zamiast tego jest ramię ruchome o bardzo dużym zakresie regulacji pozycji, które można złożyć w taki sposób, że lampa stworzy trójkąt.

WayWay 1

Moduł lampy wyposażono w połączone ze sobą diody LED, oferujące 25 trybów świecenia, pozwalających m.in., zmieniać temperaturę barwy w zakresie od 2700K do 6500K, a także dające do dyspozycji 5 poziomów jasności. Dzięki temu lampa świetnie nadaje się do nauki, pracy lub jako nocna lampka w pokoju dziecka.

WayWay 2

Oświetlanie pomieszczenia to nie wszystkie jej funkcje. W podstawę lampki wbudowano dodatkowo bezprzewodową ładowarkę do smartfonów, a także dwa porty USB, którymi można ładować sprzęt niekompatybilny ze standardem Qi.

WayWay 3

Lampa dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach w cenie 59,99 dolarów.

WayWay 4

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.