Wayv Adventurer: turystyczna mikrofala

Marek Cekaw
Wayv Adventurer: turystyczna mikrofala

Kuchenki mikrofalowe z racji dużego zapotrzebowania na energię elektryczną, to urządzenia wykorzystywane niemal wyłącznie w domu lub biurze. Tymczasem będąc na kempingu także chciałoby się szybko podgrzać obiad, czy też upiec kurczaka. Wkrótce będzie to możliwe, gdyż w firmie Wayv powstaje urządzenie o nazwie Adventurer.

0

Przebywając na kempingu wcale nie musimy rezygnować ze wszystkich wygód, mamy więc turystyczne prysznice, turystyczne pralki pozwalające czyścić ubrania, nawet z dala od cywilizacji, jak również lodówki dbające o świeżość naszej żywości.

A jeśli chcemy ją przyrządzić, także nie ma problemu z akcesoriami kuchennymi, do których wkrótce dołączy mikrofalówka. Urządzenie nazywa się Adventurer jest niewielkim gadżetem o wymiarach 305 x 128 mm (pojemność 500 ml) i masie 1,2 kg, służącym do podgrzewania żywności i płynów w taki sam sposób, jak w typowej kuchence mikrofalowej, czyli z użyciem fal elektromagnetycznych o określonej częstotliwości. Sprzęt ma wymiary niewielkiego termosu, więc ilość podgrzewanych potraw jest dość ograniczona.

Sprzęt jest jednak bardzo poręczny, więc można go z łatwością schować do plecaka, a zasilany jest wymiennymi akumulatorami, które można naładować z gniazda zapalniczki lub solarnej ładowarki.

Produkt wyposażono również w niewielki wyświetlacz działający jako timer, na którym widać także poziom naładowania baterii. Ma też porytą gumą obudowę zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia.

Adventurer do sprzedaży trafi w przyszłym roku i kosztować ma 199 dolarów.

Wayv Adventurer 1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.