Weź udział w konkursie i wygraj Canon EOS M50

Jakub Kornacki
Weź udział w konkursie i wygraj Canon EOS M50

Marka Canon zorganizowała atrakcyjny konkurs, w którym nagrodą główną jest bezlusterkowiec Canon EOS M50. Zasady są niezwykle proste, a nagroda bardzo funkcjonalna i wartościowa.

0

"Więcej emocji" to nowy konkurs przygotowany przez firmę Canon dla wszystkich tych, którzy mają swoją pasję i chcieliby nią podzielić się z innymi. Jeżeli masz hopla na pewnym punkcie, całkowicie się czemuś oddajesz i poświęcasz na to dużo czasu to ten konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie.

Aby wziąć udział w atrakcyjnym konkursie i powalczyć o cenną nagrodę główną trzeba zrobić naprawdę niewiele. Wystarczy jedynie, że pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu www.facebook.com/CanonPolska umieścisz zdjęcie, które najbardziej oddaje Twoje zamiłowania. Ekstremalna jazda na desce, rowerze, skok o tyczce, a może hodowla jedwabników? Wszystko zależy od tego, jaką pasją się zajmujesz. 

Organizator postawił warunek, aby na fotografii znajdowało się wszystko oprócz Ciebie i jakichkolwiek innych osób. Oprócz tego zdjęcie należy króciutko opisać - powiedzieć co to za pasja, a także o tym, co być może nie zmieściło się na kadrze. W dalszym etapie jury wybierze finalistów, którzy przejdą do drugiego etapu konkursu. Uczestnicy dostaną wtedy do dyspozycji aparaty EOS M50, którymi następnie będą musieli wykonać cztery zdjęcia konkursowe. Zadania będą wyznaczone przez ambasadorów kampanii. 

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na dedykowanej stronie internetowej www.canon.pl/wiecejemocji.
Aparaty cyfrowe Canon znajdziesz tutaj.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.