Whirlpool W Collection: inteligentne urządzenia AGD

Jakub Kornacki
Whirlpool W Collection: inteligentne urządzenia AGD

Whirlpool W Collection to najnowsza linia premium, w skład której wchodzą zaawansowane produkty kuchenne. Zastosowane w nich inteligentne rozwiązania mają pomóc użytkownikom w prostym zarządzaniu kuchennymi urządzeniami AGD.

0

Najnowsze urządzenia kuchenne wchodzące w skład linii Whirlpool W Collection w bardzo inteligentny sposób dostosowują się do preferencji i przyzwyczajeń użytkownika. Wszystkie produkty są bardziej intuicyjne i całkowicie proste w obsłudze. Producent zwraca również uwagę na ich niski pobór energii elektrycznej, a także efektywność pracy.

Whirlpool_45cm dishwasher

Linia produktów Whirlpool W Collection potwierdza, że urządzenia połączone z internetem mogą sprawić, iż codzienne, powtarzalne czynności staną się o wiele przyjemniejsze i bardziej wydajne dzięki naturalnej i niewymagającej wiele wysiłku interakcji. Wśród nowo zaprezentowanych urządzeń producent wystawił między innymi piekarnik wyposażony w aplikację Asystenta Google, która zapewnia niezwykle wygodną, bezdotykową obsługę przy użyciu komend głosowych.

Whirlpool_W Collection Suite W11

„Dzięki sterowaniu głosowemu nie trzeba już myśleć o tym, jak obsługiwać dane urządzenie – komunikuje się ono w naszym języku” - mówi Marco Signa, Starszy Menedżer ds. Internetu rzeczy w Whirlpool EMEA. „Będziemy prezentować, w jaki sposób Asystent Google umożliwia użytkownikom bezdotykowe sterowanie piekarnikiem, co jest niezwykle pomocne w trakcie przygotowywania posiłku lub gdy użytkownik chce to robić z innego miejsca niż kuchnia”.

Piekarniki Whirlpool znajdziesz tutaj.

Źródło: Whirlpool, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.