Whirlpool WIF 4O43 DLGTE: elegancka zmywarka do zabudowy

Jakub Kornacki
Whirlpool WIF 4O43 DLGTE: elegancka zmywarka do zabudowy

Whirlpool WIF 4O43 DLGTE to najnowsza zmywarka do zabudowy, która prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Produkt wyposażono w nowoczesne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić wysiłek, czas i pieniądze.

0

Whirlpool WIF 4O43 DLGTE to urządzenie, które w maksymalnym stopniu ogranicza wysiłek użytkowników. Przed włożeniem brudnych naczyń do nowego modelu nie musimy ich wcześniej opłukiwać, w porównaniu do standardowych zmywarek dostępnych obecnie na rynku. Opatentowana przez producenta technologia PowerClean Pro, że nawet najbardziej przypalone garnki i zatłuszczone patelnie zostaną skutecznie wyczyszczone.

Zmywarka Whirlpool z linii W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE (20)

W dolnej części kosza Whirlpool WIF 4O43 DLGTE umieszczono 32 dysze czyszczące. Producent zapewnia, że solidny strumień wody wydobywający się z nich będzie w stanie dotrzeć nawet do najbardziej zabrudzonych miejsc. Nad efektywnością suszenia naczyń czuwa natomiast technologia PowerDry. Zamknięty obieg powietrza usuwa wilgoć z komory zmywarki, a cały proces mycia oraz suszenia trwa zaledwie godzinę.

Zmywarka Whirlpool z linii W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE (2)

Whirlpool WIF 4O43 DLGTE zapewnia bardzo dobre efekty mycia dzięki technologii 6. Zmysł. Jej działanie współpracuje z wieloma czujnikami, których zadanie polega na samoistnej ocenie zabrudzenia naczyń, a następnie automatycznemu zoptymalizowania parametrów zmywania (temperatury, ciśnienia wody oraz czasu trwania cyklu).

Zmywarka Whirlpool z linii W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE (19)

Sercem urządzenia jest silnik inwerterowy (bezszczotkowy), który charakteryzuje się o 10% mniejszym zużyciem energii elektrycznej w porównaniu do standardowych produktów z oznaczeniem A+++. Silnik ten odpowiada również za bardzo cichą pracę zmywarki, która oscyluje w granicach 43 dB. O zakończonym cyklu zmywania użytkownik zostanie poinformowany za pomocą specjalnego sygnału świetlnego, który zostanie wyświetlony na podłodze.

Zmywarki Whirlpool znajdziesz tutaj.

Źródło: Whirlpool, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.