Whirlpool laureatem Red Dot Design Awards 2018

Jakub Kornacki
Whirlpool laureatem Red Dot Design Awards 2018

Dwa zestawy kuchenne do zabudowy z najnowszej linii Whirlpool W Collection zostały uhonorowane w międzynarodowym konkursie wzornictwa Red Dot Design Awards 2018 w kategorii Product Design.

0

Whirlpool_W Collection 4 Doors

Najnowsza linia produktów Whirlpool W Collection łączy w sobie nowoczesny, minimalistyczny i bardzo elegancki design z zaawansowaną technologią. Fronty wszystkich sprzętów wchodzących w skład serii (płyty indukcyjne, trzy rodzaje piekarników, kuchenki mikrofalowe oraz okapy) zostały wykonane z czarnego szkła, dzięki czemu ich wnętrze i panel sterowania pozostają niewidoczne, gdy urządzenia są wyłączone.

Whirlpool_W Collection Suite W11 (1)

We wszystkich produktach producent zastosował 4,5-calowy inteligentny wyświetlacz. Jest on intuicyjny i prosty w obsłudze. Urządzenia wyposażono w technologię 6.Zmysł Live, dzięki której istnieje możliwość zdalnego zarządzania sprzętem z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Produkty zostały wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi.

Whirlpool_W Collection induction hob

Koncern Whirlpool został również wyróżniony w kategorii Product Design. Nagrodzono chłodziarkę Whirlpool Grand Side by Side, lodówkę Iconic Fridge marki KitchenAid oraz zmywarkę do zabudowy UI od Bauknecht. Prestiżowe wyróżnienia są niewątpliwym potwierdzeniem tego, iże produkty te wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem, a jednocześnie łączą w sobie funkcjonalność oraz szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Produkty Whirlpool znajdziesz tutaj.

Źródło: Whirlpool, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.