Wibrująca poduszka obudzi nas każdego ranka

Marek Cekaw
Wibrująca poduszka obudzi nas każdego ranka

Budzik to bez wątpienia najbardziej znienawidzony element wyposażenia naszej sypialni, ale też najbardziej w niej potrzebny. Niestety większość modeli dostępnych na rynku podnosi z łóżka nie tylko nas, ale też resztę domu. Firma iLuv stworzyła więc budzik, który jest nie tylko skuteczny, ale i dyskretny.

0

Najnowszy produkt nazywa się SmartShaker 2 i różni się nieco od tradycyjnych budzików dostępnych w pierwszym lepszym sklepie. Próżno bowiem szukać w tym urządzeniu wyświetlacza, czy też przycisków sterujących funkcjami, gdyż takowych tutaj po prostu nie uświadczymy. Sprzęt wyposażono natomiast w moduł bezprzewodowej łączności parujący się ze smartfonem i w ten właśnie sposób można oferowanymi przez budzik funkcjami.

SmartShaker 2 ma nie tylko odmienny wygląd od standardowych budzików, ale też funkcje. Urządzenie podnosi nas rano z łóżka przy pomocy delikatnych wibracji. Sprzęt wkłada się po prostu pod poduszkę, zaś o zaprogramowanej wcześniej godzinie zaczyna wibrować. Oczywiście siłę tych wibracji także można dopasować do własnych preferencji, od poziomu lekkiego drżenia, kończąc na trzęsieniu ziemi.

Poza wibracjami budzik ma też głośnik, więc może odtwarzać muzykę, dźwięki lub też nagraną wcześniej wiadomość głosową. Jego moc jest dość spora. Maksymalnie wydobywa się z niego dźwięk o natężeniu 103 dB, więc w razie potrzeby może obudzić także połowę bloku.

Jak na nowoczesny sprzęt przystało, SmartShaker 2 współpracuje też z urządzeniami inteligentnego domu. Można go więc sparować z głośnikami z Bluetooth oraz oświetleniem. Wówczas o zaprogramowanej godzinie nasza sypialnia zacznie rozbrzmiewać muzyką i włączą się zamontowane w niej żarówki.

SmartShaker 2 trafi do sprzedaży już w marcu i będzie kosztował 29,99 dolarów.

Smartshaker2-1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.