Wideo na żądanie w pociągach PKP Intercity

Jakub Kornacki
Wideo na żądanie w pociągach PKP Intercity

W wybranych pociągach PKP Intercity uruchomiono testową usługę wideo na żądanie. VoD oferuje pasażerom dostęp do wyselekcjonowanej biblioteki filmów, w tym hitów kinowych, popularnych seriali, a także bajek w serwisie player.pl.

0

Uruchomienie testowej usługi wideo na żądanie jest częścią umowy, która została zawarta pomiędzy PKP Intercity oraz T-Mobile Polska. Popularna sieć komórkowa ma zapewnić dostęp do Internetu oraz mobilnej rozrywki na pokładach pociągów. Każdy, kto podróżuje z laptopem, tabletem, smartfonem czy innym gadżetem mobilnym będzie mógł podczas jazdy skorzystać z bogatej biblioteki filmów, seriali, bajek oraz gier. Znajdują się one w specjalnej Strefie PKP Intercity w serwisie player.pl. 

Jak zapewniają przedstawiciele obydwu firm, filmy wideo zostaną całkowicie pozbawione reklam, a korzystanie z usługi nie będzie wiązało się z zużywaniem prywatnego transferu danych. Wystarczy jedynie nawiązać bezprzewodowe połączenie z Hot Spot T-Mobile, wejść na stronę player.pl lub pobrać specjalną aplikację, następnie zarejestrować się i oglądać filmy bez ograniczeń.fg3

W testowym okresie korzystanie z usługi będzie bezpłatne. Jeśli zostanie ona wprowadzona na stałe, koszt 24-godzinnego dostępu do player.pl w pociągach PKP Intercity będzie kosztował 4,99 zł. Po zakończeniu podróży subskrypcja nie wygaśnie, jednakże korzystanie z niej będzie wiązało się ze zużywaniem prywatnego pakietu transferu danych użytkownika.

Źródło: T-Mobile, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.