Wideodzwonek Ring Video Doorbell z nowymi funkcjami

Marek Cekaw
Wideodzwonek Ring Video Doorbell z nowymi funkcjami

Inteligentne urządzenia funkcjonują nie tylko w naszych kuchniach oraz salonach, lecz coraz częściej znajdują się również przed samym wejściem do domu. Do takich produktów należy m.in. wideodzwonek Ring Video Doorbell, który dzięki aktualizacji oprogramowania, stał się jeszcze bardziej funkcjonalny.

0

W ostatnich latach coraz częściej spotkać można nie tylko elektroniczne zamki do drzwi, lecz także cyfrowe wideodzwonki. Są to urządzenia zbliżone funkcjonalnością do domofonu z funkcją wideo, które nie tylko informują właściciela, że ktoś znajduje się przed drzwiami jego domu, ale też pozwalają go zobaczyć dzięki wbudowanej kamerze. Niektóre modele mają też dwukierunkowy system komunikacji, umożliwiający rozmowę z gościem, co może być szczególnie przydatne do odstraszania włamywaczy.

Jednym z takich wideodzwonków jest urządzenie Ring Video Doorbell, które właśnie zyskało na funkcjonalności. W ramach programu Ring Plus, dzięki dostarczonej przez producenta aktualizacji oprogramowania, od teraz dzwonek współpracuje z elektronicznym zamkiem Kevo stworzonym przez firmę Kwikset.
Dzięki tej współpracy, użytkownik dzwonka może kontrolować równiez zamek za pośrednictwem tek samej aplikacji o nazwie Ring. Taka integracja znacznie upraszcza korzystanie z obu tych urządzeń.

Na chwilę obecną nowa funkcja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników platformy iOS. Jednakże jeszcze w tym miesiącu otrzymają ją także posiadacze urządzeń przenośnych funkcjonujących na platformach Android oraz Windows 10.

Jeśli nie posiadacie jeszcze zamka Kwikset Kevo, to informuję, że jest on dostępny w internetowych sklepach w cenie 199 dolarów. Tyle samo kosztuje Ring Video Doorbell.

Ring Video Doorbell1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.