Wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka marki Samsung

Damian Jaroszewski
Wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka marki Samsung

Samsung RN415BRKASL to dość nietypowa chłodziarko-zamrażarka w ofercie koreańskiej firmy. Jej unikalność polega na tym, że jest wyposażona w kilka przegród, dzięki którym można lepiej zagospodarować miejsce w lodówce i łatwiej rozplanować podział na poszczególne półki.

0

Chłodziarko-zamrażarka jest wyposażona w trzy „poziomy”. Na samej górze znajduje się tradycyjna lodówka z drzwiczkami. Na środku umiejscowiono szuflady. Środkowa, o nazwie SF-Room, ma specjalny czujnik, zwilżający powietrze. W praktyce takie działanie ma dłużej utrzymywać świeżość warzy i owoców. Z kolei ostatnia z szuflad powstała specjalnie z myślą o miłośnikach wina. W jej wnętrzu znajduje się specjalny stelaż do przechowywania butelek z tym szlachetnym trunkiem. Jej nazwa to V-Room. Warto także wspomnieć, że użytkownik sam może dostosować temperaturę przechowywania żywności. Do wyboru ma między innymi -7 st. Celsjusza (mrożonki mięsne), -12 st. Celsjusza (np. lody) lub -18 st. Celsjusza (zamrażanie).

Samsung RN415BRKASL

Szuflada V-Room

Lodówka korzysta z systemu No Frost. Dzięki niej na półkach i żywności nie odkłada się szron, co przekłada się nie tylko na to, że lodówki nie trzeba odmrażać, ale także wydłuża świeżość przechowywanych produktów. Dodatkowo wyposażono model RN415BRKASL w technologię MultiFlow, który utrzymuje optymalną temperaturę w każdym zakątku urządzenia. Z kolei górny poziom lodówki wykorzystuje funkcję Fresh Doctor, której zadaniem jest eliminowanie z powietrza bakterii i wirusów.

Samsung RN415BRKASL

Samsung RN415BRKASL

Wnętrze chłodziarko-zamrażarki jest oświetlane diodami LED. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 8499 złotych.

źródło: Samsung

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.