Wielofunkcyjna lampa z wbudowanym głośnikiem

Marek Cekaw
Wielofunkcyjna lampa z wbudowanym głośnikiem

Inteligentne oświetlenie szturmem wdziera się do naszych mieszkań. Najnowszym przykładem takiego produktu jest wielofunkcyjna lampa sufitowa, opracowana przez firmę BB Speaker. Nie tylko potrafi zmieniać kolory, ale ma też wbudowany głośnik bezprzewodowy.

0

Zwykłe żarówki powoli wychodzą z użycia, zastępowane przez ich nowoczesne wersje LED'owe, które oferują wiele dodatkowych funkcji. Przykładem takiego inteligentnego oświetlenia jest sufitowa lampa firmy BB Speaker.

Produkt wyposażono w źródło światła w nowoczesnej technologii LED. Jest ono nie tylko bardziej żywotne od typowej żarówki mogąc pracować przez 50 tysięcy godzin i dając przy tym zdecydowanie jaśniejsze światło, ale dodatkowo ma kilka innych możliwości.

BB SPEAKER1

Lampa o mocy 60 W daje światło o regulowanej temperaturze barwy od 3000K do aż 6500K. Dodatkowo ma 9 trybów świecenia oraz 12 scen, pozwalających dostosować światło to określonych potrzeb. Jego kolor również można dopasować, gdyż do dyspozycji użytkownika jest 256 barw.

BB SPEAKER2

To jeszcze nie wszystkie możliwości tego produktu. Ma on bowiem także 25 W głośnik stereofoniczny o bardzo niskim współczynniku zniekształceń, zapewniający czysty dźwięk. Dzięki technologii Bluetooth 4.0, możemy przesyłać do niego muzykę z urządzenia znajdującego się w odległości maksymalnie 15 metrów.

Tak wyposażona lampa może być nasza już za 140 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.