Wielofunkcyjny pomocnik kuchenny

Marek Cekaw
Wielofunkcyjny pomocnik kuchenny

W kuchniach coraz większym powodzeniem cieszą się produkty wielofunkcyjne. Jednym z nich jest sprzęt firmy Smartkitchen, który łączy w sobie funkcje kuchennej wagi, a także urządzenia do próżniowego pakowania żywności.

0

Posiadacze małych kuchni muszą ciągle stawać przed wyborem dotyczącym sprzętu, który zwykle zajmuje cenne miejsce. Wiele osób skłania się więc ku sprzętom wielofunkcyjnym, które są zdecydowanie wygodniejsze w użytkowaniu oraz przechowywaniu.

Takim urządzeniem jest produkt firmy Smartkitchen, który łączy w sobie funkcję trzech różnych produktów. Jednym z nich jest elektroniczna waga kuchenna, przydatna do odmierzania różnego rodzaju składników podczas przygotowywania posiłków.

Smartkitchen1

To nie wszystkie możliwości tego sprzętu. Ma on również system próżniowego pakowania żywności w plastikowe torebki. Dzięki specjalnej pompce, wysysa całe powietrze z opakowań, a następnie szczelnie je zamyka. W ten sposób unikamy również przenikania się zapachów, a dodatkowo kilkukrotnie przedłużamy termin przydatności żywności do spożycia. Potrafi też usunąć powietrze z plastikowych pojemników próżniowych oraz butelek wina, wydłużając świeżość napoju.

Smartkitchen2

Produkt oferowany jest w cenie 130 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.