Wolf EC24 - ekspres do kawy przeznaczony do zabudowy

Marek Cekaw
Wolf EC24 - ekspres do kawy przeznaczony do zabudowy

Firma Wolf, znany na rynku producent ekskluzywnego wyposażenia kuchennego, uzupełnia swą ofertę o całkowicie nowy model ciśnieniowego ekspresu do kawy Wolf EC24, przeznaczony do zabudowy.

0

Ekspres jest częścią nowej linii produktów i dostępny będzie w sprzedaży już od przyszłego miesiąca. Ta nowoczesna i elegancka konstrukcja, umożliwi przyrządzanie kawy, espresso, cappuccino, latte oraz macchiato z jakością na profesjonalnym poziomie, dostępnym tylko w dobrych kawiarniach.

Urządzenie wyposażono w 1,8-litrowy zbiornik wody, a także specjalny parowy system czyszczenia, aktywowany jednym naciśnięciem przycisku, który nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych czynności. Nie mogło też zabraknąć młynka oferującego 13 ustawień grubości mielenia ziaren kawy, spieniacza do mleka, a także zbiornika na odpadki z wyrzutnikiem pozostałości.

Jak na nowoczesny sprzęt przystało, Wolf EC24 posiada zaawansowany i wygodny w obsłudze panel sterowania wyposażony w jasny ekran LCD. Użytkownik może wybierać  pośród programów przygotowanych przez producenta, lub też stworzyć i zapisać w pamięci urządzenia własny program precyzyjnie określający parametry napoju. A jeśli będziemy mieli gościa, przyda się opcja przyrządzania w tym samym czasie dwóch identycznych filiżanek kawy. System sterowania posiada także programator pozwalający ustawić czas, po którym urządzenie się wyłączy, oraz zaprogramować porę o której przygotuje nam aromatyczną filiżankę kawy.

Dodatkowym wyposażeniem ekspresu jest specjalna, całkiem pojemna szuflada wyposażona w system cyrkulacji powietrza, który schłodzi nam napój, lub przez dłuższy czas utrzyma jego odpowiednią temperaturę. To element przydatny wówczas gdy zrobiliśmy sobie właśnie kawę, a akurat musimy pilnie wyjść z domu. Gdy wrócimy napój będzie na nas czekał wciąż gorący.

Wolf EC24 dostępny jest w wersji ze stali nierdzewnej lub z frontem z czarnego szkła, a kosztuje 3200 dolarów. Dodatkowe 995 dolarów należy zapłacić za wspomnianą wcześniej szufladę.

wolf-coffee-system-ec24b_1

wolf-coffee-system-ec24s_2

Źródło: Abt.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.