Wowoto Q1: kompaktowy projektor z Androidem

Marek Cekaw
Wowoto Q1: kompaktowy projektor z Androidem

Z miesiąca na miesiąc zwiększa się oferta kieszonkowych projektorów, które możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, by korzystać z nich w dowolnym miejscu. Kolejnym takim produktem jest Wowoto Q1.

0

Wowoto Q1 to bardzo kompaktowy projektor, który z łatwością mieści się w dłoni. Urządzenie zamknięto w obudowie o żywej kolorystyce, w której udało się zmieścić wszystkie podzespoły, jak również niezbędne gniazda.

Projektor korzysta z technologii DLP i wykorzystuje technologię IntelliBright, co pozwala mu zapewnić jasność na poziomie 1500 lumenów. Natomiast maksymalny rozmiar wyświetlanego obrazu wynosi w jego przypadku aż 100-cali, przy czym jego natywna rozdzielczość to 854 x 480 pikseli, zaś proporcje to 16:9. Użytkownik nie musi się też martwić źródłem światła, gdyż według producenta, wbudowana lampa LED ma żywotność około 30 tys. godzin, więc starczy na wiele lat użytkowania.

Wowoto Q1 1

Atutem sprzętu jest system Android 5.1, dzięki któremu możliwe jest instalowanie dodatkowych aplikacji pobieranych przez wbudowane WiFi. Producent wyposażył też projektor w czytnik kart microSD oraz port USB, a więc można odtwarzać treści z kart pamięci oraz zewnętrznych nośników. Jest również technologia Bluetooth zapewniająca współpracę ze smartfonami oraz wbudowany głośnik, jak również 3,5 mm gniazdo słuchawkowe. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 3800 mAh zapewnia do 3 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Wowoto Q1 2

Projektor oferowany jest w cenie 200 dolarów.

Wowoto Q1 3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.