Współpraca firm TomTom oraz Micello

Jakub Kornacki
Współpraca firm TomTom oraz Micello

Firma TomTom poinformowała o nawiązaniu partnerstwa strategicznego z firmą Micello. Producenci obu popularnych systemów nawigacyjnych postanowili wprowadzić do życia nawigację dla pieszych.

0

Inżynierowie obu firm pracują już nad nowym rozwiązaniem. Zaawansowana technologia ma niebawem zostać wprowadzona do użytku. Nowoczesne rozwiązanie ma zaoferować użytkownikom dostęp do pieszych map, które będą zawierały dokładne informacje o ciekawych obiektach ulokowanych na całym świecie. Piesi będą mogli bez problemu poruszać się po znanych galeriach handlowych, portach morskich czy lotniczych. 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zawarliśmy partnerstwo z firmą TomTom, światowym liderem w dziedzinie nawigacji. Nasza współpraca oznacza, że klienci biznesowi TomTom będą mogli używać naszych map wnętrz oraz integrować ich treść w rozwiązania samochodowe, internetowe lub mobilne”. - stwierdził Ankit Agarwal, dyrektor generalny Micello.

Źródło: informacja prasowa, TomTom, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.