Wyciskarka do cytrusów Russell Hobbs Allure

Jakub Kornacki
Wyciskarka do cytrusów Russell Hobbs Allure

Świeżo wyciśnięty sok jest pyszny, zawiera dużo witamin oraz składników mineralnych. Jest też naturalnie słodki, nie ma więc potrzeby dodatkowego słodzenia go. Marka Russell Hobbs poszerzyła ofertę swoich produktów o wyciskarkę do cytrusów z serii Allure.

0

Wyciskarka do cytrusów Allure jest połączeniem zaawansowanych technologii oraz ciekawego, nowoczesnego wzornictwa. Obudowa została wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu na sprzęcie nie pozostają odciski palców. Elegancji dodają czarne, plastikowe elementy wykończeniowe oraz tłoczone logo Russell Hobbs.

Russell Hobbs

Wyciskarka uruchamiana jest pod wpływem nacisku. Tryb wirowania z przyspieszonymi obrotami umożliwia uzyskanie o 7% więcej soku. Sito oraz odpływ również zostały wykonane z wysokiej jakości, higienicznej i odpornej na korozję stali nierdzewnej. Odpływ znajduje się na wysokości 15 centymetrów, dzięki czemu jest odpowiedni dla wysokich szklanek. Zastosowanie funkcji anti-drip eliminuje problem blatów ubrudzonych kroplami soku. Urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wszystkie elementy łatwo zdemontować, wyczyścić, a następnie złożyć. Silnik produktu pracuje z mocą 100 W, jest energooszczędny i pozwala na błyskawiczne przygotowanie soku.

Wyciskarka do cytrusów Russell Hobbs Allure jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 219 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.