Wymień dekoder DVB-T na HD za złotówkę

Jakub Kornacki
Wymień dekoder DVB-T na HD za złotówkę

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich użytkowników ciekawą promocję. Wszyscy, którzy korzystają z dowolnego modelu dekodera DVB-T mogą go wymienić na dekoder HD za symboliczną złotówkę. Dzięki niemu będzie można oglądać telewizję satelitarną.

8

Wymiana dekodera wiąże się z możliwością skorzystania z pakietu Rodzinnego HD, w skład którego wchodzi 46 kanałów zróżnicowanych gatunkowo. Użytkownicy mogą korzystać z niego bezpłatnie przez sześć miesięcy. Pakiet zawiera ogólnotematyczne programy, jak i takie, które ściśle nawiązują do danej tematyki, np. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Film, Polsat Play, Comedy Central, Disney XD, Nat Geo Wild oraz History.

Cyfrowy Polsat T-HD 1000

Cyfrowy Polsat T-HD 1000

Oferta programowa dekodera HD jest bardziej urozmaicona niż ta, którą proponuje zwykły dekoder bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Po okresie promocyjnym opłata za pakiet Rodzinny HD będzie wynosiła 24,90 zł miesięcznie. Klient dodatkowo może skorzystać z innych ofert Cyfrowego Polsatu. 36-kanałowy pakiet Mini HD jest już dostępny od 14,90 zł miesięcznie.

Najnowsza promocja umożliwia klientom szeroki wybór dekoderów. Można skorzystać z modelu HD6000, który zapewnia dostęp do internetu oraz serwisu wideo online IPLA.

Źródło: informacja prasowa, Cyfrowy Polsat, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

zdzislawsobolewski01

tak ładnie jest tylko na początkui jak im płacisz co miesiąc characz a spróbój zrezygnować to się dowiesz jaki fajny jest POLSAT i ile cię to będzie kosztowało ??? odradzam !

wasowiczowa00

Nie przesadzaj! Cena 24,90 to koszt jednej wizyty w kawiarni, albo /nie znam się na cenach/ pewnie paczki lub dwóch papierosów. A wypowiedzieć umowę zawsze można z odpowiednim wyprzedzeniem. No cóż, dla Ciebie pewnie to jest za trudne, co widać po ortografii i inetrpunkcji.

scooter00

OGOLNIE POLSZMAT MA NAJLEPSZA OFERTE SPORTOWA--------DNO I TYLE

marianciu00

marianciu-----odradzam brania polsatu dekodery hd to tandeta mialem w przeciagu 8-miu miesiecy wymienilem 6 szt. psuja sie non stop ludzie placa pieniadze a nie ma co ogladac same starocie i powtorki

ali1300

Dekoder Polsatu jest wolny podczas przełączania kanałów, na dodatek z obiecanych darmowych programów to możecie sobie pomażyć. Prezes Solorz nabija nas w butelkę. Po rozmowie z przedstawicielem Polsatu poinformował, że w naszym rejonie nie mogę odbierać dodatkowych kanałó. Tak, że nie polecam

andre5401

Zdecydowanie odradzam i potwierdzam: początek piękny później się okazuje co POLSAT potrafi, zwłaszcza gdy chcesz zrezygnować. Nie polecam

stasiumaria00

/

zuzanna.kolska00

Opłacając teraz kodowane kanały telewizji naziemnej ( dekoder DVB-T), koszt miesięczny pakietu Polsatu + kanały niekodowane przy wpłacie 119.40 zł wynosi około 10 zł/ m-c ( bez podpisywania umowy ! ) i w każdej chwili możemy zrezygnować z kanałów kodowanych. Wymieniając na dekoder satelitarny ponosimy dodatkowe koszty związane z anteną satelitarną oraz musimy podpisać umowę z dostawcą i za badziewie w eterze (Pakiet Mini HD) płacimy 14,90 zł/m-c.
Po prostu Polsat chce naciągnąć klientów i zabezpieczyć się przynajmniej na rok w pieniądze. A jak odbywa się późniejsze wypowiedzenie umowy , to już inna polka.
Naiwnych sieje wiatr , to jest moja puenta w tej sprawie.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.