Wysoka jakość w przystępnej cenie - lodówka Liebherr ICUNS 3314 Comfort

Jakub Kornacki
Wysoka jakość w przystępnej cenie - lodówka Liebherr ICUNS 3314 Comfort

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr ICUNS 3314 Comfort jest propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie zaawansowane rozwiązania kuchenne, a jednocześnie nie chcą wydawać wielu pieniędzy na ich zakup. 

0

Liebherr ICUNS 3314 Comfort jest połączeniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych z przystępną ceną. Niski koszt zakupu jest związany również z niewielkimi kosztami eksploatacyjnymi, bowiem urządzenie reprezentuje klasę A++ efektywności energetycznej. Użytkownik ma do dyspozycji intuicyjne, elektroniczne sterowanie, a także cyfrowy wskaźnik temperatury. Ciekawym wydaje się być rozwiązanie VarioSpace, dzięki któremu domownicy mogą samodzielnie, według indywidualnych preferencji zaaranżować wnętrze lodówki.ub5

Lodówka wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym można liczyć na zachowanie świeżości przechowywanych produktów spożywczych przez dłuższy czas. Jednym z nich jest system FrostSafe, którego zadanie polega na równomiernym chłodzeniu produktów w zamrażarce. Warto zaznaczyć, że działa on również w momencie, gdy drzwiczki lodówki są otwarte. Technologia NoFrost zastosowana w części zamrażarki eliminuje problem osadzającego się szronu. W walce z oszranianiem się wnętrza lodówki walczy również system SmartFrost.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Liebherr ICUNS 3314 Comfort jest już dostępna w sprzedaży, a jej ceny rozpoczynają się od 2999 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.