Wyze Cam Pan: budżetowa kamera monitoringu

Marek Cekaw
Wyze Cam Pan: budżetowa kamera monitoringu

Firma Wyze powraca z zupełnie nowym produktem, którego zadaniem jest strzeżenie naszego domu przed intruzami. Jest nim budżetowa kamera Wyze Cam Pan, która dysponuje kilkoma bardzo przydatnymi funkcjami i kosztuje niewielkie pieniądze.

0

Domowe systemy monitoringu jeszcze do niedawna wymagały sporych nakładów finansowych. Konkurencja na tym polu jest jednak całkiem spora, co wymusiło znaczne obniżki cen. Obecnie całkiem przyzwoity sprzęt można już kupić za relatywnie małe pieniądze, a przykładem tego jest kamera Wyze Cam Pan.

Jest to budżetowa kamera montoringu o nieco topornej stylistyce, ale kosztująca za to jedyne 30 dolarów za sztukę. Urządzenie rejestruje obraz w trybie panoramicznym i może się pochylać gdy pracuje w trybie śledzenia obiektu. Kamera nagrywa w rozdzielczości 1080p i potrafi obracać się w promieniu 360 stopni.

Dodatkowo ma funkcję Pan Scan, umożliwiającą ustawienie czterech punktów, na które będzie zwracać baczniejszą uwagę. W czasie obrotu, w każdym z tych punktów zatrzyma się na 10 sekund. Oczywiście potrafi też śledzić ruchome obiekty, podświetlając je w strumieniu oraz podczas odtwarzania materiału. Prócz tego dysponuje dwukierunkowym audio, inteligentnym rozpoznawaniem dźwięku, rejestracją obrazu w nocy, ustawieniem stref detekcji ruchu oraz funkcją nagrywania ciągłego lub poklatkowego. Może też współpracować z innymi kamerami, zaś nagrania przez 14 dni przechowywane są w chmurze całkowicie za darmo.

Kamera Wyze Cam Pan jest już dostępna w sprzedaży.

Wyze Cam Pan

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.