Wzmacniacz Cyrus One w nowej wersji

Marek Cekaw
Wzmacniacz Cyrus One w nowej wersji

Firma Cyrus Audio postanowiła unowocześnić nieco swój analogowy wzmacniacz Cyrus One, wprowadzony na rynek w 2016 roku. Nowy model nazywa się Cyrus One HD i został wzbogacony o cyfrowe wejścia.

0

Dwa lata temu marka Cyrus Audio, wprowadziła do sprzedaży analogowy wzmacniacz Cyrus One. Teraz producent postanowił pójść z duchem czasu i wypuścić nową wersję swego sprzętu, wyposażona w cyfrowe złącza.

Poprzednik oferował analogowe złącza oraz przedwzmacniacz i aptX Bluetooth. Nowy model proponuje podobną funkcjonalność, a dodatkowo ma na wyposażeniu wejścia optyczne, coaxialne oraz asnynchroniczne złącze USB, podłączone do 32-bitowego przetwornika DAC. Podrasowano także technologię Bluetooth, aktualizując moduł łączności do specyfikacji aptX HD, co pozwala transmitować dźwięk w zdecydowanie lepszej jakości.

Cyrus One HD oferujący 100 W mocy na kanał, zapewnianych przez hybrydowy wzmacniacz klasy D czwartej generacji, dysponuje także trzema liniowymi wejściami RCA, które można wykorzystać do podłączenia oddzielnego wzmacniacza AV.

Cyrus One HD jest już dostępny w sprzedaży. Potencjalny nabywca musi za niego zapłacić 999 funtów, a więc niemal 300 funtów więcej niż za poprzedni model.

Cyrus One HD

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.