Wzmacniacze Emotiva Differential Reference dla wymagających

Marek Cekaw
Wzmacniacze Emotiva Differential Reference dla wymagających

Firma Emotiva wprowadza na brytyjski rynek nowe modele wzmacniaczy audio, należących do rodziny Differential Reference. W rodzinie DR Series znajdziemy modele XPA-DR1, XPA-DR2 oraz XPA-DR3, kosztujące od 1300 do 2150 funtów.

0

Amerykańska marka Emotiva rozszerza swą ofertę wzmacniaczy audio o trzy zupełnie nowe produkty, które wprowadza na brytyjski rynek. Są to modele z rodziny Differential Reference, wyposażone w te same obwody, które wykorzystano w topowej linii wzmacniaczy X Series.

Rodzina składa się z monofonicznego modelu XPA-DR1, stereofonicznego XPA-DR2 oraz trzy kanałowego XPA-DR3. Wszystkie moduły oferowane są w parach, oferując zbalansowane wzmocnienie mocy dla każdego z kanałów i dostarczając stałą moc na poziomie ponad 3 kW.

Wzmacniacze klasy A/B wykorzystują firmową technologię dla poprawienia wydajności. Mają też system przełączający napięcie, który pozwala im pracować na niskim napięciu, by zminimalizować zużycie energii oraz przełączyć się na wyższe, gdy zajdzie taka potrzeba.
Monofoniczny model XPA-DR1 zapewnia 650 W przy impedancji 8 Ohm. Stereofoniczny wzmacniacz XPA-DR2 ma moc 550 W przy 8 Ohm, natomiast trzykanałowy model XPA-DR3 dostarcza 450 W mocy przy 8 Ohn. Wszystkie trzy produkty wyposażono w stalowe obudowy oraz aluminiowe panele przednie, z niebieskim podświetleniem LED.

Za model XPA-DR1 trzeba zapłacić 1300 funtów. Modele XPA-DR2 i XPA-DR3 kosztują odpowiednio 1750 oraz 2150 funtów.

Emotiva

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.