Xiaomi M1 Smart Dryer: inteligentna suszarka do ubrań

Marek Cekaw
Xiaomi M1 Smart Dryer: inteligentna suszarka do ubrań

Chińska firma Xiaomi zaprezentowała kolejny produkt z kategorii AGD. Jej najnowsze dzieło nazywa się M1 Smart Dryer i jest inteligentną suszarką do ubrań.

0

Suszenie ubrań w domu zawsze sprawia poważny problem, szczególnie zimą i w małych mieszkaniach, w których nie ma dostępnego oddzielnego pomieszczenia pełniącego funkcję suszarni. Firma Xiaomi pracuje jednak nad nowym produktem, który może znacznie ułatwić wysuszenie garderoby po jej upraniu.

Jest to inteligentna suszarka do ubrań, która nie tylko nie zajmuje wiele miejsca, ale też jest bardzo funkcjonalna. Jej wymiary wynoszą 1000 x 316 x73 mm gdy jest złożona, zaś po rozłożeniu zwiększają się do 1690 x 596 x 156 mm. Urządzenie oferowane jest przy tym w dwóch wariantach, mianowicie M1 oaz M1 Pro. Druga wersja jest bardziej rozbudowana i posiada elektryczny element grzewczy oraz wentylator, który kieruje ciepłe powietrze na ubrania, znacznie przyspieszając schnięcie. Maksymalne obciążenie obu wersji to 30 kg.

Smart Dryer1

Rozkładanie i składanie suszarki sterowane jest jednym przyciskiem, a dodatkowo są jeszcze przyciski do podświetlenia LED. Urządzenie kontrolować można również za pomocą dedykowanej aplikacji Mi Home, przy czym w przypadku modelu Mi Pro, aplikacja umożliwia dodatkowo zaprogramowanie czasu suszenia.

Smart Dryer2

M1 Smart Dryer w sprzedaży pojawi się już 14 sierpnia. Podstawowy model suszarki będzie kosztował w przeliczeniu 136 dolarów, natomiast wersja Pro to wydatek 196 dolarów.

Smart Dryer3

Źródło: Gizmochina.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.