Xiaomi Mi AI - inteligentny głośnik rodem z Chin

Marek Cekaw
Xiaomi Mi AI - inteligentny głośnik rodem z Chin

Firma Xiaomi zaprezentowała kolejny model głośnika przeznaczonego do domu. Mi AI to nowa generacja produktu, wyposażona w inteligentną funkcjonalność, umożliwiającą sterowanie różnego rodzaju domowym sprzętem.

0

Xiaomi ma w swej ofercie wiele produktów dla domu, począwszy od oczyszczaczy powietrza, a kończąc na telewizorach. Chińska firma zaprezentowała właśnie kolejny sprzęt, a tym razem jest to inteligentny głośnik Mi AI Speaker.

Urządzenie jest bezpośrednim rywalem dla podobnych głośników oferowanych przez Apple, Amazon, czy też Google i oferuje inteligentną funkcjonalność. Dzięki wyposażeniu go w sztuczną inteligencję, głośnik ma wiele interesujących możliwości.

Wyposażono go w sześć przetworników transmitujących dźwięk w promieniu 360 stopni. Oprócz tego może odtwarzać muzykę, audiobooki, opowiadania dla dzieci, a także zapewniać dostęp do internetowego radia. Potrafi też kontrolować inne produkty tej firmy, a sterowanie nimi odbywa się przy pomocy komend głosowych.

Największą zaletą Mi AI Speaker, nie licząc jego funkcjonalności, jest oczywiście cena. Xiaomi przyzwyczaiło nas już, że oferowane produkty nie są drogie i tym razem nie jest inaczej. Głośnik w przeliczeniu kosztuje bowiem tylko 45 dolarów, a więc znacznie taniej niż konkurencyjne produkty.

xiaomi-mi-speaker

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.