Xiaomi Mi LED Smart TV 4: wyjątkowo cienki telewizor LED

Marek Cekaw
Xiaomi Mi LED Smart TV 4: wyjątkowo cienki telewizor LED

Xiaomi zapowiedziało właśnie najnowszy telewizor Mi LED Smart TV 4. Producent twierdzi, że jest to najcieńszy na świecie odbiornik LED, który dodatkowo ma niemal bezramkową konstrukcję.

0

Firma Xiaomi rozszerza swój asortyment sprzętu RTV, prezentując nowy model telewizora skierowanego do mniej majętnych konsumentów. Mi LED Smart TV 4 ma być oferowany w dwóch rozmiarach ekranu i oferować rozdzielczość Full HD (43") oraz 4K (55").

Xiaomi Mi LED Smart TV 4 1

Producent twierdzi, że jest to najcieńszy na świecie model LED, a jego całkowita grubość wynosi jedynie 4,9 mm. Odbiornik ma także niemalże bezramkową konstrukcję, co nadaje mu bardzo stylowego wyglądu i sprawia, że będzie świetnie prezentował się w nowocześnie urządzonym salonie.

Xiaomi Mi LED Smart TV 4 2

Oczywiście nie zabrakło w nim również nowoczesnych technologii poprawiających jakość wyświetlanego obrazu, takich jak 4K. Producent zadbał też o jakość dźwięku, a więc telewizor obsługuje standardy Dolby Audio oraz DTS HD. Natomiast 64-bitowy czterordzeniowy procesor z 2 GB RAM, zadbają o płynne działanie funkcji Smart TV oraz uruchamianych aplikacji.

Xiaomi Mi LED Smart TV 4 3

Xiaomi Mi LED Smart TV 4 w wersji 43" kosztować ma w przeliczeniu około 429 dolarów. Za model 55" 4K trzeba będzie zapłacić 613 dolarów.

Źródło: Neowin.net

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.