Xiaomi Mi Pocket Speaker 2: zgrabny głośnik mobilny

Jakub Kornacki
Xiaomi Mi Pocket Speaker 2: zgrabny głośnik mobilny

Marka Xiaomi specjalizująca się w produkcji smartfonów rozpoczęła podbój na rynku produktów audio. Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 jest głośnikiem bezprzewodowym, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję.

0

vg1Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 to propozycja dla wszystkich, którzy oczekują od głośnika przenośnego dobrego brzmienia w zgrabnej i stylowej obudowie. Eleganckie wykończenie oraz charakterystyczną konstrukcję w formie walca nowe urządzenie zawdzięcza duńskiemu projektowi Tymphany.vg2

Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.1. Najnowszy głośnik bezprzewodowy został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 1200 mAh. Producent podkreśla, że w pełni naładowana bateria zapewni siedmiogodzinną pracę.

vg3

Obsługa Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 jest wyjątkowo prosta i nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów. Na górnej części urządzenia znajdują się przyciski i pokrętła funkcyjne. Całkowita moc głośnika wynosi 5 W, natomiast jego oporność to 5 Ohmów. Podczas produkcji urządzenia nie zapomniano o zastosowaniu wbudowanego mikrofonu. Dzięki niemu Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 może zostać wykorzystany jako zestaw głośnomówiący. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą głośników bezprzewodowych Xiaomi.

Źródło: Xiaomi, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.