Xiaomi Mi Smart Sonic: tania szczoteczka soniczna

Marek Cekaw
Xiaomi Mi Smart Sonic: tania szczoteczka soniczna

Firma Xiaomi poszerza swój asortyment sprzętu AGD, wprowadzając na rynek zupełnie nowy model elektrycznej szczoteczki do zębów. Produkt nazywa się Xiaomi Mi Smart Sonic i jest szczoteczką soniczną, dostępną w bardzo atrakcyjnej cenie.

0

Chińska firma Xiaomi wprawdzie zaczynała swą działalność od produkcji smartfonów, lecz bardzo szybko poszerzyła asortyment o sprzęt AGD. W swej ofercie ma więc wagi łazienkowe, oczyszczacze powietrza oraz inne produkty, które na co dzień przydają się w domu.

Jednym z najnowszych jest Xiaomi Mi Smart Sonic, czyli soniczna szczoteczka do zębów. Niewielkie urządzenie jest naturalnie inteligentne, a więc wyposażone zostało w funkcje, które znacznie podnoszą efektywność oraz komfort użytkowania. Szczoteczka wykorzystuje specjalny silnik generujący fale akustyczne, który wibruje 37 200 na minutę, zapewniając bardo dużą skuteczność działania. Takie rozwiązanie nie tylko skutecznie usuwa płytkę nazębną, Dzięki wyeliminowaniu metalowych części w głowicy nie ma ryzyka, że szkliwo zębów może zostać uszkodzone w czasie pracy.

Produkt wyposażono także w szereg sensorów oferujących dodatkowe funkcje. Szczoteczka potrafi więc wykrywać gesty, a dodatkowo użytkownik może osobiście spersonalizować wzór ruchów wykonywanych podczas czyszczenia. Urządzenie łączy się także ze smartfonem za pomocą Bluetooth i współpracuje z dedukowaną aplikacją, dostarczając raporty z działania.

Ma także wbudowaną baterię o pojemności 1000 mAh, która na jednym ładowaniu będzie działać do 18 dni. Oczywiście obudowa szczoteczki jest całkowicie wodoszczelna, zabezpieczając jej podzespoły przed wilgocią.

Xiaomi Mi Smart Sonic kosztuje 39,38 dolarów.

Xiaomi Mi Smart 1

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.