Xiaomi zapowiada nowe telewizory Smart TV

Marek Cekaw
Xiaomi zapowiada nowe telewizory Smart TV

Chiński koncern Xiaomi uzupełnia ofertę sprzętu RTV, prezentując nowe modele odbiorników z funkcjami Smart TV. Wkrótce w sprzedaży pojawią się takie telewizory jak Mi TV 4X, Mi TV 4C oraz Mi TV 4S w wersji 43" i 55".

0

Choć Xiaomi zaczynało swą działalność od urządzeń przenośnych, to dość szybko postanowiło wzbogacić swą ofertę o sprzęt RTV. Szczególnie dobrze chińska firma radzi sobie w sektorze telewizorów, oferując sprzęt wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne i dostępny w atrakcyjnej cenie.

Producent właśnie zaprezentował kilka zupełnie nowych telewizorów Smart TV, które w najbliższym czasie trafią na sklepowe półki. Pierwszym z nich jest Mi TV 4S 4K HDR, dostępny w wersji 43 i 55-calowej. Większy model posiada w pełni metalową obudowę i został wyposażony w 64-bitowy czterordzeniowy układ z 2 GB RAM oraz 8 GB pamięci flash, który obsługuje wszystkie dostępne funkcje. Producent wyposażył go w 3 porty HDMI, 2 porty USB oraz gniazdo sieciowe. Obsługuje także kodeki wideo H.264/265 oraz dekoduje dźwięk Dolby Audio i DTS-HD. Produkt będzie oferowany w cenie 517 dolarów.

43" wersja Mi TV 4S również posiada metalową obudowę, wyświetlacz 4K HDR oraz 1 GB RAM i 8 GB pamięci flash. Producent wyposażył go również w pilota z Bluetooth oraz funkcję dekodowania dźwięku Dolby i DTS. Model ten ma być oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie 282 dolarów.

Kolejnym z nowych telewizorów jest Mi TV 4C. To model przeznaczony dla mniej wymagającego klienta, który oferuje 32" ekran o rozdzielczości 1366 x 768 i kątach widzenia na poziomie 178 stopni. Wyposażono go w 1 GB RAM oraz 4 GB pamięci użytkowej. Dwa gniazda HDMI pozwalają podłączyć różne źródła obrazu zaś port USB, umożliwia odtwarzanie filmów i zdjęć. Telewizor może służyć również jako monitor komputerowy i dekoduje sygnał DTS-HD, a jego dwa głośniki mają moc 2x8 W. Jego cena wyniesie w przeliczeniu 157 dolarów.

Ostatnim z nowych modeli jest Mi TV 4X. To 55" odbiornik 4K HDR. Funkcjonalność zapewnia mu czterordzeniowy procesor z 2 GB RAM oraz 8 GB pamięci użytkowej, zaś pilot z Bluetooth ułatwia korzystanie ze wszystkich opcji. Mamy tutaj również dekodery dźwięku Dolby i DTS, który wydobywa się z głośników 2x8W. Ten odbiornik kosztuje w przeliczeniu 439 dolary.

Wszystkie opisane telewizory trafią do sprzedaży już 31 maja.

Xiaomi

Źródło: Playfuldroid.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.