YI Outdoor Camera: monitoring odporny na pogodę

Marek Cekaw
YI Outdoor Camera: monitoring odporny na pogodę

YI Technology zapowiedziało nowy model kamery monitoringu, przeznaczonej do użytku poza domem. Produkt o nazwie YI Outdoor Camera nagrywa w Full HD i jest odporny na warunki pogodowe.

0

Kamery monitoringu dzielą się na wewnętrzne i wewnętrzne. Te drugie muszą spełniać określone warunki, aby mogły właściwie chronić nasze mienie. Są to m.in., pełna odporność na warunki pogodowe oraz niskie temperatury i takie cechy ma też najnowsza kamera YI Outdoor Camera firmy YI Technology.

Model ten jest w stanie rejestrować obraz w Full HD bez względu na to, czy pada deszcz oraz czy jest zimno lub gorąco. Wyposażono ją w smukłą, cylindryczną obudowę spełniającą normę IP65, która nie rzuca się w oczy co w przypadku kamer monitoringu ma kluczowe znaczenie. Zakres temperatur, których może funkcjonować wynosi od -15 do 50 stopni Celsjusza, kąt widzenia to 110 stopni, a dodatkowo nagrywa w nocy z prędkością 15 fps, przy czym maksymalny dystans wynosi 15 metrów.

Kamera dysponuje także głośnikami o wysokiej mocy, pozwalającymi przepłoszyć intruza oraz specjalnym algorytmem, dzięki któremu możemy wyznaczyć obszary gdzie powinna wykrywać ruch z możliwością ustawienia poziomu czułości. Dodatkowo transmisja obrazu może być przekazywana do maksymalnie pięciu różnych osób, jednak za przechowywanie nagrań w chmurze musimy nieco dopłacić.

YI Outdoor Camera oferowana jest w cenie 99,99 dolarów.

YI Outdoor Camera1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.