Yamaha MusicCast BAR 40: dźwięk kinowy w Twoim domu

Jakub Kornacki
Yamaha MusicCast BAR 40: dźwięk kinowy w Twoim domu

Yamaha MusicCast BAR 40 to elegancki soundbar, który wyznacza zupełnie nowe trendy w kinie domowym. Wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się dźwiękiem przestrzennym DTS Virtual:X.

0

NSNSW100_YMS4080_shelfUCAGBFLRTKHPESV_fPodczas produkcji najnowszego Yamaha MusicCast BAR 40 inżynierowie położyli nacisk w szczególności na możliwość zapewniania dźwięku przestrzennego w kinie domowym. Format DTS Virtual:X zapewnia przestrzenny dźwięk dosłownie z każdej strony - nawet z góry!NSNSW100_YMS4080icUCAGBFLRTKHPESV_f

Funkcjonalność nowego soundbara zwiększa autorskie rozwiązanie producenta, jakim jest system multiroom. Dzięki niemu wszystkie urządzenia audio w całym domu mogą być zarządzane przy użyciu dedykowanej aplikacji mobilnej MusicCast Controller.

NSNSW100_YMS4080_wallUCAGBFLRTKHPESV_f

 

W skład Yamaha MusicCast BAR 40 wchodzi wydajny system nagłośnieniowy z czterem przetwornikami niskotonowymi (46 mm) i dwoma wysokotonowymi (25 mm), który jest zasilany przez wzmacniacz o mocy 100 W. Urządzenie obsługuje formaty high-res audio, w tym ALAC 96 kHz/24 bity oraz FLAC/WAV/AIFF 192 kHz/24 bity. Soundbar prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Soundbary Yamaha znajdziesz tutaj.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.