Yamaha MusicCast RX-A3070: 9.2-kanałowy amplituner AV

Jakub Kornacki
Yamaha MusicCast RX-A3070: 9.2-kanałowy amplituner AV

Nowo zaprezentowany amplituner AV Yamaha MusicCast RX-A3070 jest najbardziej zaawansowaną technologicznie konstrukcją z najnowszej serii urządzeń Aventage.

0

Yamaha MusicCast RX-A3070 jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem, które oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań. 9.2-kanałowa konstrukcja oferuje między innymi wideo 4K, obsługę formatów Dolby Atmos, DTS:X i plików high-res, dostęp do serwisów muzycznych, np. Tidal i Deezer, oraz tuner DAB+. Nowy amplituner prezentuje się nowocześnie i bardzo elegancko.RXA3070TIfr2GB

Jedną z najważniejszych funkcjonalności nowego urządzenia jest obsługa autorskiego rozwiązania producenta, czyli MusicCast. Amplituner Yamaha MusicCast RX-A3070 nawiązuje współpracę ze wszystkimi domowymi urządzeniami audio. W tym celu tworzy system dźwięku multiroom. To z kolei stwarza nieograniczoną niczym możliwość bezprzewodowego strumieniowania ulubionych plików muzycznych w całym domu.RXA3070BLicAGBFs

Jednym z podstawowych zastosowań najnowszego Yamaha MusicCast RX-A3070 jest obsługa formatów wideo. Amplituner oferuje ogromną rozdzielczość obrazu 4K/60p 4:4:4. Model został przystosowany do skalowania obrazu przesyłanego strumieniem HDMI do najwyższej rozdzielczości 4K. Oprócz tego amplituner oferuje najwyższej jakości dźwięk. Fanów kina domowego z pewnością zadowoli obsługa formatów Dolby Atmos i DTS:X.

9.2-kanałowy amplituner Yamaha MusicCast RX-A307 trafi do sprzedaży na przełomie czerwca i lipca. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.