Yamaha MusicCast RX-A670: zaawansowany amplituner AV

Jakub Kornacki
Yamaha MusicCast RX-A670: zaawansowany amplituner AV

Yamaha MusicCast RX-A670 jest pierwszym modelem z najnowszej serii Aventage. Zaawansowany technologicznie amplituner AV oferuje wszystkie najlepsze funkcje, jakie są dostępne w tego rodzaju urządzeniach.

0

Yamaha MusicCast RX-A670 wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu urządzenie może zostać prawdziwym multimedialnym centrum rozrywki domowej. 7.2-kanałowy amplituner współpracuje z opracowaną przez producenta technologią MusicCast. Zaawansowane technologicznie urządzenie jest w stanie nawiązać bezprzewodową współpracę ze wszystkimi urządzeniami audio znajdującymi się w domu i stworzyć system dźwięku multiroom.

RXA670TIfr2GB

Yamaha MusicCast RX-A670 to gwarancja najwyższej jakości obrazu. Funkcjonalne urządzenie oferuje najwyższą rozdzielczość 4K/60p 4:4:4 i umożliwia skalowanie wideo przesyłanego poprzez HDMI do jakości 4K. Obsługa standardu Dolby Vision również odpowiada za możliwość uzyskania najlepszej jakości obrazu. RXA670reGBF

Yamaha MusicCast RX-A670 wyposażono w szereg złączy, które umożliwiają nawiązanie współpracy z różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Model zapewnia najlepszej jakości dźwięk. Wszystko to jest zasługą formatów przestrzennych Dolby Atmos i DTS:X. Z myślą o najbardziej wymagających użytkowników producent zastosował zaawansowane przetworniki cyfrowo-analogowe Burr Brown. 

Amplituner Yamaha MusicCast RX-A670 pojawi się w sprzedaży na początku lipca. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.