Yamaha MusicCast RX-V583: amplituner AV

Jakub Kornacki
Yamaha MusicCast RX-V583: amplituner AV

Yamaha MusicCast RX-V583 jest kolejnym produktem z najnowszej serii RX-V83. Zaawansowany technologicznie amplituner AV oferuje wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań.

0

Amplituner kina domowego jest 7.2-kanałową konstrukcją, w której zastosowano szereg wejść umożliwiających współpracę z urządzeniami zewnętrznymi. Jedną z najważniejszych cech Yamaha MusicCast RX-V583 jest technologia MusicCast, dzięki której istnieje możliwość stworzenia domowego systemu dźwiękowego multiroom. Umożliwia ona bezprzewodowe strumieniowanie muzyki w całym domu.

RXV583BLicUCAGBTKFRLHSV

Yamaha MusicCast RX-V583 wyposażono w wiele praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Wśród nich znajduje się między innymi funkcja skalowania do rozdzielczości 4K wideo przesyłanego poprzez złącze HDMI. Producent podkreśla, że pod względem strumieniowania dźwięku urządzenie to może być porównywane z profesjonalnymi wzmacniaczami stereo.RXV583reGBKFL

Zastosowany tryb Direct odpowiada za najwyższą jakość i szczegółowość brzmienia. Amplituner jest w stanie współpracować z plikami audio wysokiej rozdzielczości, takimi jak FLAC i DSD. Funkcjonalność amplitunera dodatkowo zwiększa możliwość dostępu do internetowych bibliotek muzycznych.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.