Yamaha MusicCast SUB 100: praktyczny i elegancki subwoofer

Jakub Kornacki
Yamaha MusicCast SUB 100: praktyczny i elegancki subwoofer

Yamaha MusicCast SUB 100 jest pierwszym aktywnym i bezprzewodowym subwooferem w ofercie japońskiego koncernu, który może współpracować z autorskim rozwiązaniem producenta, jakim jest system dźwięku multiroom MusicCast.

0

NSNSW100PWfrGBFLRTKHPES_fYamaha MusicCast SUB 100 został stworzony po to, by móc wypełnić pomieszczenie potężnym, głębokim basem. Urządzenie oferuje rozbudowaną scenę dźwiękową. Sercem mocnego brzmienia jest 200-milimetrowy przetwornik. Moc wyjściowa subwoofera sięga 130 W, natomiast pasmo przenoszenia rozciąga się od 28 do 300 Hz. W uzyskaniu wysokiej jakości brzmienia dodatkowo pomaga układ Advanced YST oraz specjalnie wyprofilowany wylot tunelu wentylacyjnego Twisted Flare Port.NSNSW100_YMS4080icUCAGBFLRTKHPESV_f (1)Yamaha MusicCast SUB 100 jest kompatybilny z autorskim rozwiązaniem producenta, jakim jest system dźwięku multiroom MusicCast. Najnowszy model może być więc wykorzystywany jako bezprzewodowy subwoofer dla wszystkich muzycznych urządzeń audio, które zostały włączone do systemu multiroom.

NSNSW100_YMS4080_wallUCAGBFLRTKHPESV_f

Yamaha MusicCast SUB 100 prezentuje się stylowo, elegancko i bardzo nowocześnie. Smukła konstrukcja ma fortepianowe wykończenie. Kompaktowych rozmiarów urządzenie sprawdzi się nawet w niewielkich przestrzeniach. Subwoofer pojawi się w polskich sklepach na początku sierpnia, a jego cenę poznamy w dniu premiery.

Szeroki wybór subwooferów znajdziesz tutaj.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.