Yamaha RX-V381: wielokanałowy amplituner

Jakub Kornacki
Yamaha RX-V381: wielokanałowy amplituner

Yamaha RX-V381 jest kolejnym urządzeniem, który reprezentuje serię wielokanałowych amplitunerów oferowanych przez producenta. Zaawansowane technologicznie urządzenie oferuje szereg funkcjonalnych możliwości.

0

Yamaha RX-V381 może stać się prawdziwym domowym centrum rozrywki. Urządzenie zostało bowiem przystosowane do współpracy z wszelkiego rodzaju odtwarzaczami muzycznymi. System jest w stanie kontrolować pracę wszystkich urządzeń muzycznych, które od dziś będą połączone w całość. Użytkownik ma możliwość przeprowadzenia automatycznej konfiguracji oraz bezprzewodowego zarządzania całym systemem z poziomu wybranych urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android lub iOS.
RXV381BLicGBFRLTKHV_f

Yamaha RX-V381 jest przede wszystkim uniwersalnym urządzeniem, który oferuje bezprzewodową współpracę z wybranymi urządzeniami mobilnymi. O możliwość zdalnego przesyłania multimediów zadbały następujące technologie: Wi-Fi, Apple AirPlay i Bluetooth. Do dyspozycji użytkowników przygotowano dyskretny wzmacniacz z obróbką sygnału 192 kHz/24 bity, cztery wejścia i jedno wyjście HDMI (3D, 4K60 (4:4:4), HDCP2.2).RXV381HTR3069reGBFLK_f

Podłączenie domowego sprzętu AV oferują dwa analogowe i trzy cyfrowe wejścia. Z kolei złącze USB stwarza możliwość podłączenia zewnętrznych nośników pamięci. Producent zastosował automatyczny pomiar akustyki YAPO, który pozwala na podłączenie systemu nagłośniowego, który będzie pracował w konfiguracji 5.1. Jednocześnie pomiar ten będzie odpowiadał za jego dokładną i błyskawiczną konfigurację.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.