Yamaha RX-V383: zaawansowany amplituner AV

Jakub Kornacki
Yamaha RX-V383: zaawansowany amplituner AV

Yamaha RX-V383 jest jednym z najnowszych amplitunerów AV z nowej serii RX-V83. Zaawansowane technologicznie urządzenie wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania, które mają dostarczać dźwięk oraz obraz najwyższej jakości.

0

Cała seria amplitunerów AV Yamaha RX-V383 powstała w celu zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania oraz ułatwienia dostępu do wielu praktycznych funkcji i rozwiązań. Starano się, by móc zagwarantować użytkownikom jak najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Yamaha RX-V383 jest 5.1-kanałową konstrukcją, która została wyposażona w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak np. HDR Video Dolby Vision, tryb Direct oraz funkcję skalowania wideo do rozdzielczości 4K Ultra HD.

RXV383BLicUCAGBTKFRLSV_f

Pod względem brzmienia, nowy amplituner pozwala na uzyskanie dźwięku porównywalnego ze wzmacniaczami stereo. W celu uzyskania czystego, szczegółowego brzmienia producent zastosował specjalny tryb Direct. Urządzenie współpracuje z plikami audio wysokiej rozdzielczości, w tym FLAC i DSD. Funkcjonalność amplitunera dodatkowo jest wzmocniona poprzez dostęp do popularnych serwisów muzycznych, np. Tidal i Spotify, oraz radia internetowego.RXV383HTR3071reGBKFL_f

Yamaha RX-V383 został wyposażony w szereg złączy, które umożliwiają mu współpracę z różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Producent nie zapomniał również o zastosowaniu modułu łączności Bluetooth do nawiązania bezprzewodowego połączenia z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi.

Amplituner Yamaha RX-V383 pojawi się w sprzedaży na początku maja, jednak jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.