Yamaha WX-021BL MusicCast 20: inteligentny głośnik z Alexą

Marek Cekaw
Yamaha WX-021BL MusicCast 20: inteligentny głośnik z Alexą

Na rynku pojawił się kolejny inteligentny głośnik, wyposażony w cyfrowego asystenta. Jest nim Yamaha WX-021BL MusicCast 20, który oprócz niezłej jakości dźwięku, oferuje także pomoc ze strony Alexy.

0

Amazon Echo dało początek zupełnie nowej kategorii sprzętu, czyli tzw. inteligentnym głośnikom wyposażonym w cyfrowych asystentów. Tego typu urządzenia nie tylko potrafią odtwarzać muzykę, ale co ważniejsze, dają też możliwość sterowania wszystkimi systemami naszego inteligentnego domu.

Oczywiście Echo jest tylko jednym z wielu takich produktów, gdyż każdego roku pojawiają się w sprzedaży nowe urządzenia, a jednym z najnowszych jest Yamaha WX-021BL MusicCast 20. To cylindryczny głośnik o minimalistycznym wzornictwie, oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Dzięki takiej konstrukcji oraz stylistyce, łatwo jest mu wtopić się w wystrój naszego mieszkania i można go ustawić w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Yamaha WX-021BL MusicCast 20 1

Głośnik wyposażono w pojedynczy tweeter z miękką kopułką oraz woofer z kopułką aluminiową, a także dwa pasywne radiatory. Cały ten zestaw zapewnia wysokiej jakości dźwięk z mocno podkreślonym basem. Jeśli natomiast sparujemy ze sobą dwa głośniki, wówczas uzyskamy dźwięk stereofoniczny.

Yamaha WX-021BL MusicCast 20 2

Yamaha WX-021BL MusicCast 20 dysponuje oczywiście WiFi, Bluetooth, AirPlay oraz Spotify Connect, zapewniając dostęp do sporej gamy muzyki zarówno z własnych urządzeń, jak i internetowych serwisów. Naturalnie głośnik wspiera także Alexę, więc umożliwia kontrolowanie domowych systemów.

Yamaha WX-021BL MusicCast 20 3

Głośnik Yamaha WX-021BL MusicCast 20 dostępy jest w cenie 229,95 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.